Номери

від 950грн/ніч

Бюджет

Затишний номер Бюджет - чудовий вибір якість плюс економія. У кожному номері є невеликий передпокій, ванна кімната з душем та зона відпочинку, обладнана двоспальним ліжком. Робоча зона обладнана письмовим столом. Площа номеру 12 м².

від 1050грн/ніч

Стандарт

Стандартний двомісний номер у Києві. У кожному номері невеликий передпокій з гардеробом, ванна кімната з душем та зона відпочинку, обладнана одним двоспальним ліжком або двома односпальними ліжками. Робоча зона обладнана письмовим столом. Площа номеру 15 м².

від 1200грн/ніч

Стандарт із панорамним вікном

Комфортний номер з чудовим видом на Київ. У кожному номері невеликий передпокій з гардеробом, ванна кімната з душем та зона відпочинку, обладнана двоспальним ліжком та імпровізованим диваном з панорамним видом. Робоча зона обладнана письмовим столом. Площа номеру 16 м².

від 1200грн/ніч

Покращений

Просторий, світлий та комфортний номер може бути з видом на місто або тихий внутрішній дворик.В кожному номері невеликий передпокій з гардеробом, ванна кімната з ванною та зона відпочинку, обладнана двоспальним ліжком. Робоча зона обладнана письмовим столом. Площа номеру 20 м².

від 1900грн/ніч

Люкс

Вишуканий просторий номер. У кожному номері передпокій з гардеробом, ванна кімната з ванною та зона відпочинку, обладнана двоспальним ліжком та диваном. Робоча зона обладнана письмовим столом. Площа номеру 32 м².

від 2100грн/ніч

Люкс із джакузі

Комфортний та просторий номер. У кожному номері передпокій з гардеробом, ванна кімната з душем і джакузі та зона відпочинку, обладнана двоспальним ліжком та диваном. Робоча зона обладнана письмовим столом. Площа номеру 34 м².

від 2250грн/ніч

Пентхаус

Найбільший двокімнатний номер на останньому поверсі готелю. У номері дві кімнати: вітальня з робочою зоною та зоною відпочинку, ванна кімната з душем та спальня, обладнана двоспальним ліжком. Також є вихід на велику видову терасу. Робоча зона обладнана письмовим столом. Площа номеру 55 м².